תחומי התמחות

מקרקעין

המשרד פעיל בתחום זה ומייצג יזמים פרטיים במגוון רחב של עסקאות מקרקעין לסוגיהן החל מעסקאות מכר דירות ושכירות ועד לעסקאות מורכבות יותר של רכישה או מכירה של נכסים מניבים, נדל"ן מסחרי, לוגיסטיקה, קרקעות לבניה, פרויקטים למגורים, תמ"א 38 (יזמים ודיירים), קבוצות רכישה, רישום בתים משותפים ועוד. 

המשרד עוסק בייצוג לקוחות במגוון רחב של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית ונדל"ן מסחרי, ומלווים את הטיפול מתחילת התהליך ועד לסיום הפרויקט.

הליכים המתנהלים בבתי המשפט ועניינם סוגיות מתחום דיני המקרקעין, דוגמת הליכי פירוק שותפות כולל מינויי ככונסי נכסים על נכסי נדל"ן במסגרת הליכי פירוק השותפות, תביעות לאכיפת הסכמי מקרקעין או לפיצויים בגין הפרת הסכמי מקרקעין, תביעות פינוי לסוגיהן (פינוי דיירים מוגנים, פינוי שוכרים, פינוי מסיגי גבול), תביעות להצהרה על זכויות במקרקעין, תביעות בגין ליקויי בניה, תביעות פירוק שיתוף במקרקעין.

 

ליטיגציה

למשרד ניסיון רב בטיפול בתביעות מגוונות בבתי המשפט השונים, בכל הערכאות בתחומי החוזים, החברות, וכינוס נכסים. כמו כן למשרד ניסיון בייצוג בהליכי בוררות וגישור ובתביעות כנגד רשויות שונות.

 

דיני תאגידים ומשפט מסחרי

הפעילות כוללת חוזים מסחריים ובהם, הסכמי מייסדים, הסכמי בעלי מניות, הסכמי השקעה, הסכמי שותפות המשרד מייעץ ומלווה חברות החל משלבי הקמתן תוך מתן שירות על בסיס יום יומי בתחומי מזכירות חברה, דיני עבודה, דיני חברות, שכירויות ועוד.

 

צוואות, ירושות ויפוי כח מתמשך

למשרד ניסיון בעריכת צוואות, צוואות הדדיות, בקשות למתן צו קיום צוואה או ירושה בפני הרשם לענייני ירושה או בפני בתי דין דתיים.

 

עו"ד אריאל יפרח הינו בעל הסמכה לערוך יפוי כח מתמשך – כלי משפטי חשוב המאפשר לאדם לקבוע מי יהיה מיופה הכח שיטפל בענייניו ויקבל החלטות עבורו במועד בו לא יוכל לעשות זאת עבור עצמו.